Novinka Tip
Kód: 78

Namman Muay Krém 100g - ACTIVE

285 Kč

Namman Muay Active krém, který napomáhá uvolňovat svaly, zlepšuje pohyblivost kloubů a poskytuje úlevu i za těch nejextrémnějších podmínek.

Pokud se necháváte OMEZOVAT BOLESTÍ při sportu nebo při běžném pohybu, tak jsem si jistý, že nepoužíváte Namman Muay krém. Tento krém byl původně vyroben pro zápasníky Muay Thai (od toho je odvozen i název). ULEVUJE totiž výrazně od BOLESTI, ZMÍRŇUJE OTOK A URYCHLUJE HOJENÍ. Nyní jí používá až 81% profesionálních sportovců po celém světě. 

 

Kategorie: Po výkonu
Hmotnost: 1 kg
Doprava zdarma nad 1000kč
Doprava zdarma
nad 1000kč
Zákaznická linka
Zákaznická podpora 7 dní v týdnu
Vrácení zboží zdarma
Vrácení zobží zdarma
Záruka spokojenosti
Záruka spokojenosti

Podobrobný popis:

Ať už Vás trápí nějáká část Vašeho pohybového ústrojí, něco jste si natáhli, máte přetížené svaly a nebo jste se jen někde bouchli a máte modřinu, tak díky masti, kterou si maximálně 2x denně na postižené místo namažete, se Vám velice uleví. Mast totiž prokrvuje a zároveň chladí postižené místo. 

Názorné účinky masti Namman Muay:

 Všichni klienti oceňují účinek Namman Muay při prokrvení svalstva a pokožky. Mast nezanechává mastný pocit na kůži a rychle se vstřebává. 

 

Použití: Výrobek aplikujte na problematické místo cca 1-2x denně. Po aplikaci si důkladně umyjte ruce.

Upozornění: Vyvarujte se kontaktu se sliznicemi, očima nebo otevřenými ranami. Přípravek je určen pro vnější použití. Není vhodný pro děti do 5 let. Těhotné a kojící ženy by se před použitím přípravku měli poradit s lékařem.

Složení INCI: Aqua, Methyl Salicylate, Menthol, Polysorbate 20, Polysorbate 80, Eugenol, Triethanolamine, Carbomer_940

Balení: 100g